Yeşil Deniz 74. Bölümünde İşler Karışacak!

admin

TRT 1

22 Mayıs 2016

Yeşil Deniz 74. Bölümünde İşler Karışacak!

Burak Serdar, Şanal Mert Turak ve Burak Alkaş gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı Yeşil Deniz dizisi yeni bölümleri ile hız kesmeden devam ediyor. Ayfer Özgürel'in yapımcılığını üstlendiği Yeşil Deniz dizisinin 74. bölüm fragmanında yine heyecan dolu gelişmeler göze çarpıyor.

Dizinin sezon finalinin yaklaşmasına doğru artık Sadıçları tuzağa düşürmeye çalışan Feridun, Yakut'u da yanına alarak kayıplara karışma kararı alır. İsmail ile arkadaşları ise eve geri döndükleri an ailelerini perişan bir halde görürler. Feridun, Yakut'u kaçırarak ailesinin çaresiz kalmasına  yol açmıştır.

İsmail jandarmalara haber vermelerini söyledikten sonra aileyi yalnız bırakarak arabasına atlar. Sadıçlar ve Hicabi ise etrafa dağılarak Feridun'u yakalayabilmek için arama çalışmalarına başlarlar. Her yeri didik didik eden ekip Feridun'a ulaşamazlar. Çünkü Feridun kaçış planını yapmadan önce bütün ayrıntıları hesaba katmıştır.

Feridun'un asıl amacı bir kamyonun kasasında jandarmalardan kaçtıktan sonra Elmalı koyu ve oradan da Yunanistan'a giriş yapmaktır. Ancak İsmail'in bu plana ait ipuçları bulması olayların tüm gidişatını bir anda değiştirmeye başlayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz