Aşk Yeniden 57. Bölümünde Selim Paniği Yaşanacak

Aşk Yeniden 57. Bölümünde Selim Paniği Yaşanacak

Aşk Yeniden dizisi bu hafta yayınlanacak olan Bölümüne ait olan fragmanı ile izleyenlerin yine canlanmasına yol açtı. Dizinin yeni bölümünde aile bireylerinden olan Selim'in kaçırılması ve beraberinde gelen travma gündeme gelecek.  Duygusal ve eğlenceli anların yaşanacağı dizinin yeni bölümünde oldukça renkli sahnelerin yaşayacağının sinyali de verildi.

Selim'in kaçırılması aile fertleri arasında büyük sıkıntıların başlamasına yol açmıştır. Fatih ile Zeynep bu sıkıntılı ve gerilimli ortamdan uzaklaşmak isterken aile fertleri ise kendi aralarındaki problemi çözmek için yoğun bir çaba göstermeye başlarlar. Mukaddes olayı tek başına halledebileceğini düşünerek ailenin şiddetsiz iletişim terapileri alınmasına yol açar.

Aile önce tek olarak daha sonra gruplar halinde doktor ile görüşmeye başlarlar. Mukaddes için artık bu terapinin yeri ayrıdır. terapinin olumlu sonuçlanmasına rağmen karşılarındaki doktor aslında onların sandıkları gibi birisi değildir.

Diğer yandan ailenin kazandığı ödül sonrasında Şevket’i dünya turuna çıkarmak için başlatılan ikna çalışmaları da devam etmektedir. Şevket  ardında tüm olayları bırakarak Rize'ye gitmek için karar almak üzeredir.  fakat aile bireylerinin bu duruma karşı çıkması Şevket’in bu kararı bir süre rafa kaldırılmasına yol açar.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz