Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

30 Mayıs 2016
Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kenan İmirzalıoğlu'nun son olarak rol aldığı ve büyük başarılar yakalayan Karadayı dizisinde görmüştük. ATV ekranlarında büyük başarılar elde eden Karadayı dizisi ünlü oyuncunun tekrar gündeme gelmesine ve sosyal medyada insanlar tarafından sürekli konuşulmasına sebep olmuştu. Yayınlandığı ilk bölümden biri büyük bir ilgi toplayan Karadayı dizisinin sona ermesi enan İmirzalıoğlu hayranlarını üzmüştü.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal ile evlenen ve uzun yıllardır yaşadığı emirgandan taşımaya hazırlık yapmakta olan ünlü oyuncu muz Kenan İmirzalıoğlu tekrar ATV ekranlarında izleyenleriyle buluşacak. ATV yeni yüzü olan  Kenan İmirzalıoğlu, Bir yıllık kısa bir aradan sonra tekrar ekranlara dönecek.  zun yıllardır Ay Yapım ile çalışmakta olan Kenan İmirzalıoğlu yine aynı yapımcı firma ile çalışmaya başlayacak.

Dizi Bu Sezon Başlayacak

Geçtiğimiz yıl oldukça büyük ses getiren bir final bölümüyle ekranlara veda eden Karadayı dizisinden sonra Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisinde ATV ekranlarında yayınlanacak belli oldu. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisinde hangi oyuncunun eşlik edeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Uzun yıllardır Ezel ve Karadayı dizisiyle atv ekranlarında gördüğümüz ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi için heyecan dorukta. oyuncunun hayranları sosyal medya üzerinden kendisine mesajlar göndererek yeni dizi projesi hakkında sorular sormaya başladılar. Yeni dizinin yaz sezon içerisinde yayınlanacağı bildirildi.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz