Yeşil Deniz Sezon Finali Yapıyor

admin

TRT 1

29 Mayıs 2016

Yeşil Deniz Sezon Finali Yapıyor

Yeşil Deniz dizisinde bu hafta sezon finali yaşanacak. Pazartesi akşamları yayınlanan dizinin sezon finali bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde İsmail'in tüm köy ile vedalaşması duygusal anların yaşanmasına yol açacak. Sadıçlar ise İsmail'in gitmesini istememektedir.

Süleyman'ın burnunun sürekli kanaması artık tedavi olması gerektiğinin bir işaretidir. Süleyman, tedavi olabilmek için İzmir'e gitmeye karar verir. Sadıçlara ve evdeki kişilere ayrı ayrı yalan söylemek zorunda kalan Fikri'de Süleyman'a bu yolculuğunda eşlik edecektir.

Paralarını saklayabilmek ve Semih'e kaptırmamak isteyen kız biraderler ise artık kesin bir karar almak zorundadır. İsmail'in arkadaşları ile vedalaşmaya yeniden başlaması ise Yeşilova'nın büyük bir hüzne boğulmasına sebep olur.

Ersin'in abisinin gidiyor olmasına vereceği tepki ise büyük bir merak konusudur. Sadıçlar İsmail'i uğurlayabilmek için bir organizasyon yapmaya karar verirler. Hafize'yi ise bu sürpriz veda gününde tuhaf olaylar bekleyecektir.

Sürpriz gelişmelerin ve ayrılıkların yaşanacağı Yeşil Deniz dizisinin 75. sezon finali bölümünü Pazartesi akşamı saat 19:55'te TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz