Aşk Yeniden 59. Bölümünde Liderlik Savaşları!

Aşk Yeniden 59. Bölümünde Liderlik Savaşları!

Aşk Yeniden dizisi başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy gibi ünlü isimlerin yer aldığı romantik komedi türünde bir diziydi. Dizinin 2015 yılının Şubat ayında yayınlanan ilk bölümü reyting sıralamalarında en üst yerde bulununca bu başarı tüm medya tarafından büyük bir ilgi çekmiştir. Dizinin bu büyük başarısı ise 5 bölüm boyunca reyting sonuçlarında zirvede kalmasına yol açmıştır

Dizinin 59. final bölümünde ise yine birbirinden heyecanlı ve sürpriz olaylar yaşanacaktır. İçinde yer aldıkları adadan kurtulabilmenin yollarını aramakta olan kahramanlar için artık sığınacak bir liman kalmamıştır. Adanın zorlayıcı şartlarında yeni bir hayat kurmaya karar veren kahramanlar aralarında bir lider seçmek isterler.

Ancak liderlik seçimleri ekibin sandığı kadar kolay olmayacaktır. Fatih'in karşısına rakip olarak çıkan Zeynep grubun arasında büyük bir bölünme yaşanmasına sebep olur. Adadaki misafirlerinden de kurtulma planları yapan ekip yeni umutlar bulabilmek için hazırlıklara başlarlar. Lider olma telaşı içinde olan ikili ise kurtuluş planlarını bir kenara bırakarak sadece grubun lideri olma yolunda düşüncelere kapılmaya başlarlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz