Yalancı Bahar 4. Bölümünde Neler Olacak?

Yalancı Bahar 4. Bölümünde Neler Olacak?

Yalancı Bahar dizisinin 4. bölümü için nefesler yine tutuldu. Kanal 7 ekranlarının yeni ve sevilen dizisi olan Yalancı Bahar'ın yeni bölümünde yaşanacak olan ilginç gelişmeler izleyenleri yine ekranlara kilitlemeyi başaracak.

Trishna'yı sakinleştirmek isteyen Madhubala, kendisinin Padmini'ye karşı duyduğu büyük öfkeyi yatıştırması için çabalayacaktır. Padmini bir yandan üvey kızını evlendirebilmek için planlarını hayata geçirmeye başlamıştır.

Madhubala, Trishna için görücü olarak gelen aileye birtakım yalanlar söyleyerek onları bu evlilik olayından vazgeçirmek istemektedir. RK'nin yeni çekmek istediği filmde kendisine eşlik edecek olan kadın oyuncu için seçim yapacağını duyan Trishna ile Roma ise şanslarını denemek üzere çekimlerin yapılacağı salona giderler. Ancak RK sekreteri ikiliye bu sahnelerde yer alacak kadar yetenekli ve tecrübeli olmadıklarını söyler.

Madhubala, Mukund'un Etkisinde Kalacak

Otobüs yolculuğunda Madhubala'ya yardım etmek isteyen Mukund, kendisinin çalıştığı güzellik salonuna giderek ürünleri hakkında bilgi vermeye başlar. Mukund ilk başta yanlış anlaşılmasına rağmen kısa süre içerisinde Madhubala'yı etkilemeyi başaracaktır.

Dizinin heyecan dolu bölümlerini izleyebileceğiniz Kanal 7 ekranlarında 2 sezon daha devam edeceği söyleniyor. Eğer dizi için reyting sonuçları başarılı olmaya devam ederse bu haberler doğru çıkabilir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz