Güzel İkisi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Güzel İkisi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye'nin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Ufuk Özkan, son olarak Geniş Aile dizisi ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Ufuk Özkan, şimdi ise yeni bir dizi projesine dahil olarak tekrar ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Güzel İkisi adı ile ortaya çıkan yeni dizi projesi sayesinde Ufuk Özkan'ı tekrar televizyon ekranlarında görmeye devam edebileceğiz. Geniş Aile dizisi ile kariyerinin en üst noktalarına ulaşmayı başaran Ufuk Özkan, yaz sezonu sona erdikten sonra yeni dizisi ile karşımıza çıkacak.

Dizide Hangi Oyuncular Yer Alacak?

Yeni dizi projesinin oyuncu kadrosunda olması muhtemel isimler arasında ise Güzin Usta, Fulya Zenginer ve Gökhan Yıkılkan gibi isimler bulunuyor. Ancak dizinin oyuncu kadrosunda şimdilik hangi isimlerin yer alacağı bilinmiyor. Kesinleşen tek başrol oyuncusu dizinin yapım ekibi tarafından Ufuk Özkan olarak belirtilmiş durumda.

Güzel İkisi dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ettikçe sizlere buradan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz