Aşk Yeniden Dizisinde Mukaddes Geri Dönüyor

Aşk Yeniden Dizisinde Mukaddes Geri Dönüyor

Süreç Film tarafından yürütülen yeni dizi projesi Aşk Yeniden’in yeni bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. Salı günü ekranlara gelecek olan Aşk Yeniden dizisinin fragmanında Mukaddes ile ilgili ilginç detaylar ortaya çıkacak.

Salı günü Fox TV ekranlarında 47. bölümü ile saat 20:00’da yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Ertan ile Cansu’dan artık sonsuza kadar kurtulduğunu düşünen Fatih ve Zeynep huzurlu bir gün geçirmenin tadını çıkartacaklar.

Mukaddes ise bu süreç içerisinde tedavisini bitirerek tekrar ortaya çıkar ve evine geri döner. Dönüşünden sonra artık eskisi gibi kimseyle arasının kötü olmasını istemeyen Mukaddes ilk önce Zeynep ile arasını düzeltmek ister. Fatih ile Zeynep’in yeni kazandıkları büyük bir ihaleden sonra keyifleri yerindedir.

Ayfer ve Haydar’ın evlenmek üzere olmaları onların sürekli olarak büyük bir koşuşturmaca içerisinde olmalarına ve çevrelerinden giderek uzaklaşmalarına yol açar. Olaylar iyiye doğru giderken Ertan ile Cansu’nun geri geleceği haberi ve evlenecekleri haberi herkesi tedirgin etmeye başlar. Ayfer ve Haydar üzerinde etkili olan çevre ise Ertan ve Cansu’nun arasındaki evlilik planlarını bozamayacaktır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz