Kehribar Dizisi Yayına Başladı

21 Mart 2016
Kehribar Dizisi Yayına Başladı

Gürkan Uygun, Özge Özder, Ayça Varlıer ve Necip Memili’nin yer aldığı Kehribar adlı dizide birbirine büyük bir aşk ile bağlı olan iki gencin aralarına giren 20 yıllık süreden sonra yaşadıkları konu alınıyor. Nefes kesen duygusal sahneleri ile yayına başlayan dizinin ilk bölümü sosyal medyada gündeme girmeyi başardı. Twitter'da Türkiye trend topics listesinde uzun süre kalan dizi bundan böyle her Cuma akşamı ATV ekranlarında yer alacak.

Almanya’dan 20 yıl sonra ülkeye dönen Orhan Yarımcalı’nın sevdiği insanlardan uzak kalmasının yarattığı öfkeyi ekranlara taşıyacak olan dizi büyük bir ilgi görecek gibi gözüküyor.

Büyük bir intikam ateşinin geçmişten günümüze kadar gelişini izleyenlere aktaran Kehribar, ATV ekranlarının yeni dizileri arasından sıyrılarak izleyenlerin favorileri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Ünlü oyuncu Gürkan Uygun’un da yer aldığı dizide reyting rekorlarının kırılması bekleniyor. Yarımcalı Orhan adlı karakteri canlandıran Gürkan Uygun, intikam ateşi ile yanıp tutuşan bir karaktere rol verecek.

Dizideki karakterlerin geçmişte yaşadıkları ile günümüz arasındaki git-gellerini konu alacak olan dizide birbirini ölesiye seven iki insanın tekrar birlikte olabilmek için verecekleri mücadeleyi de izleyeceğiz. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz