Yeşil Deniz’de Nişan İptal mi Oluyor?

Yeşil Deniz’de Nişan İptal mi Oluyor?

Ayfer Özgürel ve TFT Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu Ali Kara İdris Meydi Serkan Birlik tarafından yazılıyor. Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı TRT 1 dizisi Yeşil Deniz’in yeni bölüm fragmanında heyecan dolu anlar ortaya çıktı. Pazartesi akşamı saat 19:55’te TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizide nişan olayları karışmaya başlayacak.

Süleyman ile Neşe’nin arasına girmek isteyenler ikilinin nişanlanmasına engel olmak için ellerinden geleni yapacaklar. Hayatın içerisinden Anadolu hikayelerini anlatan Yeşil Deniz’in yeni bölümünde mahkemeden beraat kararı açıklanınca Yeşilova’da büyük bir rahatlama olacak.

Fakat hesapta olmayan ve içi çok rahat olmayan Süleyman sürekli olarak Neşe’nin söylediği lafları düşünerek aklında kötü planları kurmaya başlamıştır. Yardım etmediği için Neşe’yi suçlamaya başlayan Süleyman diğer yandan Haşim’in nasıl biri olduğunu öğrenmek için çabalamaya devam etmektedir.

İntikam alma ateşi ile yanıp tutuşan Üsen ise Süleyman’dan yardım alma kararı alır. Sibel ile aralarında ufak bir sürpriz yaşanacak olan Süleyman’ın Üsen’e yardım edip etmeme konusunda yaşadığı tereddütler ise yeni bölümün en heyecanlı sahnelerinin yaşanmasına sebep olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz