Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Fatih Şoku

admin

FOX

11 Nisan 2016

Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Fatih Şoku

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un başrollerinde yer aldığı Aşk Yeniden dizisi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin 50. bölüm fragmanı bu Salı günü yine heyecan dolu anlar izleyeceğimizi bizlere gösteriyor.

Dizinin yeni bölümünde Cansu’nun Ertan’ı asistan olarak kendi çalıştığı şirkette işe alması ortalıktaki gerilimin artmasına sebep olacak. Bu habere en fazla gerilen ikili ise Fatih ve Zeynep ikilisi olmuştur. Cansu’yu aldığı karardan geri çevirmek ve Ertan’ı şirkette uzaklaştırmak isteyen ikili ellerinden gelen her şeyi yapmaya başlarlar.

Ancak ikilinin bu ısrarları ve Cansu’ya karşı uyguladıkları planlar Cansu’nun ikiliye karşı daha sert bir tavır almasına yol açar. Cansu, Fatih ve Zeynep’e istediği gibi hareket edeceğini ve kimsenin bu kararına karışmaması gerektiğini söyler.

Fatih ile Zeynep bu tavırlardan sonra artık Cansu’ya karşı gösterdikleri baskılı tavırları sonlandırarak Ertan’ın şirkette asistan olarak işe başlamasını kabul etmek zorunda kalırlar. Kendi işlerine yoğunlaşan Fatih ve Zeynep ürettikleri yeni ürünün tanıtımı için reklam çalışması yapmaya başlarlar. Şirket adına başarılı bir reklam çalışmasına imza atan ikili Cansu’nun kıskançlık krizlerine girmesine sebep olur. Zeynep’in gerçekleri öğrenmesi ise Fatih’in canını yakacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz