Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

12 Nisan 2016
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü için heyecan yine dorukta. Büyük bir heyecan ile beklenen Diriliş Ertuğrul’un 54. bölümü ile birlikte sürpriz gelişmelerin yaşanacağı ortaya çıktı. Mehmet Bozdağ tarafından senaryosu yazılan dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç yer alıyor.

13 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Gümüştekin ve Aytolun’un yaptığı bütün kötü planlar ortaya çıkacak. Selcan’ı öldürmek isteyen Aytolun, karşısında beklenmeyen bir sürpriz ile yüzleşmek zorunda kalır. Aytolun ile Goncagül arasında yaşananlar ise Halime’nin tehdit edilmesine yol açar.

Gündoğdu için aradıklarını mantarı bulan Selcan ile ekibi ise Aytolun ile bir olup tüm olan bitenleri Halime’ye anlatmak üzeredir. Fakat Ertuğrul bu olayların öğrenince ortalık karışmaya başlar. Saadettin’in ısrarları üzerine Ertuğrul, Gümüştekin’i vurmak için harekete geçer. Saadettin’in tüm yaşananlara vereceği tepkiler ise büyük bir merak konusudur.

Diriliş Ertuğrul dizisinde aynı zamanda ufak bir veda da yaşanacak. Dizinin 2. sezonundan beri rol alan Mehmet Polat’ın canlandırdığı Gümüştekin karakteri öldürüldüğü için dizinin senaryosundan çıkartılacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz