Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31. Bölümünde Şok Olay

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31. Bölümünde Şok Olay

Eşkıya Dünyaya Hükümadar Olmaz dizisinin 31. yeni bölüm fragmanı nihayet ortaya çıktı. Yeni bölüm fragmanında yine aksiyon ve heyecan dolu sahneler göze çarpıyor. Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümünde İlyas’ın Mahmut’u mezara atması büyük bir şok etkisi yaratıyor.

ATV kanalında her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü ile bu hafta yine izleyenleri ekranlara kilitleyecek. 31. yeni bölümde Hızır’ın yapacağı planlar herkesi şok ederken, Ahmet Ağa’nın kayıplara karışmasına sebep olacak.

Selim son nefesini vermek üzereyken eski bir dostuna canını bağışlamak ister. Gözü artık kendi hırsından ve öfkesinden kör olmak üzere olan Mahmut ise artık hayatını tamamen Hızır Çakırbeyli’ye acı yaşatmak için yaşamaktadır. Selim’in cenazesine gelen eski düşmanlar ortalığın bir anda savaş alanına dönmesine sebep olurlar.

Hızır’ın düzenlediği düşünülen bu kargaşadan dolayı Ünal artık sırtını Viktor’a karşı çevirmek isteyecektir. Ancak Hızır’ın gerçekten cenaze günü olanlar ile ilgisi olup olmadığından kimse emin değildir.

Hayriye Ana’nın olaylar sonrasında Nazlı’yı evde yalnız bırakmaması ise ev halkının kendisine tepki göstermesine sebep olur. Çakırbeyli’nin artık ailesini bir araya getirebilmesi için elinden geleni yapması gereklidir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz