Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Fatih’i Bekleyen Sürprizler

admin

FOX

28 Mart 2016

Aşk Yeniden Yeni Bölümünde Fatih’i Bekleyen Sürprizler

Salı günlerinin reyting rekorları kırmakta olan dizisi Aşk Yeniden, heyecan dolu yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın ve duygu yüklü sahnelerin bir an olsun eksik olmadığı dizinin 48. bölüm fragmanında Fatih’i kötü sürprizlerin beklediği ortaya çıkıyor. Dizi içerisinde çekilen kısa reklam filmi ise herkesi güldürüyor. Orhan’ın çıkmaz bir yola girmiş olması artık Fatih’in de yıkılmasına sebep olacaktır.

Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yeni bölümünde Ertan ile Cansu’dan artık hayatları boyunca kurtuldukları düşünmeye başlayan Fatih ve Zeynep’i sürprizler beklemektedir. Huzur içerisinde koca bir ay geçiren ikili bu süreç içerisinde Mukaddes’in tedavisinin de bitmesine yardımcı olmuştur.

Mukaddes tedavisinden sonra geri dönünce artık Zeynep’e karşı daha olumlu bir şekilde yaklaşmaya başlamaktadır. Fatih ile Zeynep’in kazandığı ihale ise onların geleceği adına oldukça iyi bir gelişmedir. Diğer yandan Ayfer ve Haydar’ın büyük evlilik planları için telaşları hala sürmektedir. Tüm olaylar ikili için olumlu bir şekilde ilerlerken Ertan ve Cansu’nun geri dönüşü bir evlilik itirafını daha ortaya çıkartır. Ayfer ile Haydar’ın bu evliliği istememesi ikilinin zor günler geçirmesine sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz