Karagül Dizisi Final Yapıyor

admin

FOX

29 Mart 2016

Karagül Dizisi Final Yapıyor

Fox TV ekranlarında yayınlandığı her bölüm ile reyting rekorları kırmaya başlayan Karagül dizisinin final yapacağı ortaya çıktı. Uçankuş TV'de yayınlanan ''İki Kadın Arasında'' adlı programda ortaya çıkan haberlere göre Murat Saraçoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği ve Gaziantep'in tarihi yerlerinde çekilmekte olan başarılı dizi 125. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Ekranlara gelen ilk 3 sezonluk döneminde Yavuz Bingöl ve Özcan Deniz gibi başarılı isimleri ağırlayan dizi, bu iki isim ile birlikte 115 bölüm boyunca devam etmişti.

Dizide yer alan kötü adama hayat vermekte olan ünlü oyuncu Mesut Akusta ve genç yıldızlar arasında yer alan Mert Yazıcıoğlu ile Hilal Altınbilek'in aynı yapımcının yaz aylarına doğru çekeceği yeni dizilerde yer alacağı da duyuruldu.

Mert Yazıcıoğlu ve Hilal Altınbilek Aşkı Devam Ediyor

Baran karakterini canlandıran genç ve başarılı oyuncu Mert Yazıcıoğlu ve yengesi Özlem'i canlandırmakta olan Hilal Altınbilek arasında ise 2 yıldır büyük bir aşk yaşanıyor.

Karagül dizisinin Ebru Şamverdi alı karakterini canlandıran Ece Uslu ise sosyal medya hesapları üzerinden dizi setinde yaşanan olayları sık sık paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Gaziantep'teki çekimlerden paylaştığı bir fotoğrafın altına ''Eğlencemiz devam ediyor. Bitmeyen Karagül dizisi yapmışlar.'' yazısını yazması oldukça ilgi çekmişti. 

Bu paylaşımları yorumlayan dizinin eski yönetmeni ise ünlü oyuncunun diziden sıkıldığını söylemişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz