Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Fragmanı Nefesleri Kesti

28 Mart 2016
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Fragmanı Nefesleri Kesti

Reyting rekorları kırmaya devam eden ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 29. yeni bölüm fragmanı ortaya çıktı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölüm fragmanında Mahmut’un başına gelen tüm olaylar Çakırbeyli ailesi tarafından öğreniliyor.

Mafya ve aşk hikayesini işleyen dizide heyecan devam ediyor. Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği ve Raci Şaşmaz ile Bahadır Özdener’in senaryosunu yazdığı dizide Oktay Kaynarca, Yüksel Arıcı ve Ozan Akbaba gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hızır Çakırbeyli’nin yaşadıkları giderek daha acı verici olmaya devam ederken Selim’in kardeşi ölüm ile bir kez daha burun buruna gelir. Bülent’in gerçek kimliğinin ortaya çıkması ve herkes tarafından bilinmesi artık Hızır’ın korku içinde yaşamasına sebep olacaktır.

Mahmut hayatta olduğu sürece tehlikenin nereden geleceğinin bilinmemesi herkesin üzerinde büyük bir tedirginliğe yol açar. Nevzat’ın Davut ile bütün bu büyük kargaşa içerisinde görüşme ayarlaması ise akıllarda soru işareti bırakacaktır. Viktor ve devlete karşı olan gücünü kullanmak isteyen Ünal Nazlı’nın kayıp oğlunu da aramaya başlar. Meryem’in babasının evine geri dönmesi ve tamamen savunmasız olması artık olayların giderek korkutucu olmasına yol açar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz