Aşkları Belgelenen Hande Erçel Kerem Bürsin’den İlk Paylaşım Geldi! “Okyanusun Ortasında Sadece İkimiz…”

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Aşkları Belgelenen Hande Erçel Kerem Bürsin’den İlk Paylaşım Geldi! “Okyanusun Ortasında Sadece İkimiz…”

Sevgililerdi değillerdi derken ikili aldı başını Maldivler’e gitti. Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivler öncesinde magazincileri az peşlerinden koşturmamışlardı. Ama artık…

Maldivler’e Kadar Sustular

HAnde ERçel kerem bürsin sen çal kapımı

Başta herkes onları Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları olarak tanıdı ama sonrası geldi. Aslında dizinin sevenlerini her şeyi daha en baştan anladı. Sen Çal Kapımı takipçileri, Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisini hep birbirine yakıştırdı. Ama suç sadece takipçilerin diyemeyiz elbette. İkilinin sosyal hayatlarında da bir şekilde sürekli bir arada olmaları hep şüpheleri üzerlerine çekti aslında. Fakat Hande – Kerem ikilisi Maldivler’e kadar hiç istenen cevabı vermediler desek yanlış olmaz.

Ve Nihayet Maldivler

Ve sonunda olanlar oldu. Ünlü ikili birlikte Maldivler’de tatile çıktılar. Bu ana kadar magazincilere hep kaçamak cevaplar veren Kerem – Hande çifti Maldivler’de atak üstüne atak yaptılar doğrusu. Daha samimi pozlar, sürekli bir jest halleri derken Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Setenay Sarıkaya’nın etiketini kaldırması… E daha ne olsun diyorduk ki çiftimizi el ele görmek de nasip oldu sonunda.

Okyanusun Ortasında Sadece İkimiz

Maldivler dönüşünde Hande – Kerem çifti adeta aşklarını açıktan ilan ettiler. Çiftimiz sonunda dönüş yolunda havaalanında el ele görüntülendi. El ele fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan çift için böylelikle “Acaba aşk mı yaşıyorlar?” sorusu da gerilerde kalmış oldu. Ama bu kadar da değil. Hem Hande hem de Kerem sosyal medyalarından karşılıklı olarak Maldiv anılarını paylaşmaya başladılar bile. Hande Erçel fıskiyeler altındaki eğlenceli bir anlarını “Neşemiz fıskiyeleri patlatıyor… mükemmel” yorumunu yaparken Kerem Bürsin de altta kalmadı. O da kanoya bindikleri bir anlarını “Okyanusun ortasında bir kanoyla ve sadece ikimiz… mükemmel” şeklinde cevap verdi. Hem de aynı dakikalarda, hem de aynı ‘Mükemmellikle’!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz