Ayağındaki Botun Değeri Tam 12 Bin TL! Fahriye Evcen Eşi Burak Özçivit’le Kameralara Takıldı

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Ayağındaki Botun Değeri Tam 12 Bin TL! Fahriye Evcen Eşi Burak Özçivit’le Kameralara Takıldı

Kuruluş Osman dizisinin Osman Bey’i Burak Özçivit ile güzeller güzeli eşi Fahriye Evcen kameralara yakalandı. Ünlü çift enerjik ve uyumlu halleri ile dikkat çekerken gözler Fahriye Evcen’in botlarına takıldı. Çünkü botların fiyatı adeta dudak uçuklattı doğrusu.

Sadece Bot 12 Bin TL’yse !!!

Genellikle Nişantaşı sokaklarında birbirinden güzel kıyafetlerle ve kendisine uygun bir stille dikkatleri üzerine toplayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen tarzını korumaya devam ediyor. En son eşi Burak Özçivit’le yine Nişantaşı sokaklarında görüntülenen Evcen yine oldukça sade ama bir o kadar enerjik ve alımlı sokak stili ile görüntülendi. Kendisine çok yakıştırdığımız bu stil içerisinde ise dikkat çeken bir ayrıntı daha vardı ki o da Evcen’in botları. Ünlü bir markaya ait olan botların fiyatı tam 12 bin TL. Hal böyle olunca insanın aklına takılıyor tabi. Sadece bot 12 bin TL ise acaba diğer kıyafetlerin değeri nedir? Evcen Nişantaşı sokaklarında küçük çağlı bir servetle mi dolaşıyor?

Ne Giyse Merak Konusu

blank

Bazı ünlüler ne giyse ne alsa takipçileri tarafından merak edilir, sorgulanır. İşte bu isimlerden birisi de Fahriye Evcen. Güzel oyuncu ne giyse yakıştığı için muhtemelen giydiği her şey de merak konusu oluyor. Özellikle Karan bebeğin doğumunun ardından fazla kilolarından da kurtulduktan sonra bu konuda daha da özgür olan başarılı oyuncu yine giydiği her şeyle dikkatleri üzerine toplamaya başladı.

Göz Önünde Olmanın Bedeli

blank

Aslına bakılırsa Fahriye Evcen ortamına göre giyinmesini en iyi bilen isimlerden. Çünkü kendisini önemli yemeklerde, galalarda ya da özel günlerde de görüyoruz, sokakta Karan’la beraber de. Her birisinde de ayrı ayrı başarılı ve kendisine yakışan kıyafetlerle görüntü veriyor Evcen. Ve tabi bu durumda eğer bir tane botu 12 bin TL ise tüm bu kreasyonlar için acaba nasıl bir bütçe ayırıyor diye soruyor insan. Ama tabi yapacak bir şey yok. Bu da göz önünde olmanın ttalı bedeli olsa gerek!

Benzer Haberler

Hatice 29 Nisan 2021

İnsan görünce üzülüyor ne diyelim dünyada bir yılda milyonlarca insan açlıktan ölsün ve bu ölenlerin çoğu çocuk ve başkaları sadece ayyakkabısı 12 bin tl olsun nediye bilirim sizce bu adaletsizlik ve zulüm değilmi ısraf değilmi bu yiyip içmelerin giyinmelerin hesabı sorulmuyacakmı biz hepimiz bu dünyada açlıktan ölen insanların karşısında sorumluluk sahibiyiz.

Yorum Yaz