Alişan-Buse Varol Çiftinin Minik Kızı Büyümüş de Babasını İşe Uğurlamaya Başlamış! Günün En Tatlı Paylaşımı

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2021

Alişan-Buse Varol Çiftinin Minik Kızı Büyümüş de Babasını İşe Uğurlamaya Başlamış! Günün En Tatlı Paylaşımı

Bugün sosyal medyanın en tatlı ve en sıcacık paylaşımı Alişan’dan geldi. İşe gitmeden önce kızı Eliz’le vedalaşan Alişan’ın baba kız verdikleri poz tüm takipçilerin içini ısıttı. İşte Alişan’dan günün en tatlı paylaşımı olan baba kız paylaşımı!

Gel de Şimdi İşe Git!

Alişan’ın bugün kızı Eliz’le birlikte oldukları fotoğrafını paylaşması üzerine takipçilerinden birçok beğeni geldi. Doğumuyla birlikte “Geldi babasının aşkı” diyen Alişan güzel kızıyla sık sık bu şekilde paylaşımlar yapıyor. Bugün de Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının setine gitmek için evden çıkmaya hazırlanan ünlü şarkıcı kızı ile vedalaşmaya çalışıyor. Eliz ise bir yandan babasını işe uğurlarken bir yandan da maviş maviş gözleriyle poz vermeyi ihmal etmiyor. Ama neyse ki babası her şeyi düşünmüş ve nazar boncuğunu eklemiş paylaşımına. Çok da iyi yapmış.

Her Şey Aşktan, Sırada Üçüncü Çocuk

Geçtiğimiz gün de eşi Buse Varol ile birlikte bir paylaşım yapan Alişan bu fotoğraflarını da “Her şey aşktan” yorumuyla paylaşmıştı. Eşi Buse Varol da bu güzel yoruma “Sevgilim” diyerek karşılık vermişti. Ünlü çift daha önce üçüncü çocuğu da istediklerini söylemiş ve daha şimdiden Eliz’e de bir küçük kardeş planladıklarını açıklamışlardı. Ne de olsa Alişan ve Buse Varol bu konuda birbirlerine her anlamda yardımcı olan çiftler arasında. Alişan’ı sık sık çocuklarla ilgilenirken, onları uyuturken görüyoruz. Birbirlerini çok sevdikleri her hallerinden belli olan Alişan Buse çifti için üçüncü çocuk olmayacak bir şey de değil hani.

Demet Akalın’dan Nazar Boncuğu

Alişan’ın ortağım dediği Demet Akalın da bu tatlı mı tatlı fotoğrafı beğenenler arasında. Ama her ne kadar ortak olsalar da Eliz’i Alişan’a değil Buse Varol’a benzetti ünlü Akalın Ama yaptığı yorumda da güzelinden bir nazar boncuğu eklemeyi ihmal etmedi.    

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz