Aşkları Dolu Dizgin Devam Eden Hande Erçel ve Hakan Sabancı’dan Yeni Kareler Geldi!

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2023

Aşkları Dolu Dizgin Devam Eden Hande Erçel ve Hakan Sabancı’dan Yeni Kareler Geldi!

Son günlerin en çok konuşulan çiftleri arasında şüphesiz Hande Erçel ve Hakan Sabancı yer alıyor. Çapkınlığı ile tüm Türkiye’ye ün salmış olan Hakan Sabancı, son dönemin en güzel kadınlarından Hande Erçel ile birliktelik yaşamaya başladığından beri sosyal medya ikiye bölünmüş durumda. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın birbirine çok yakıştığını ve bu ilişkinin evliliğe gidebileceğini söylerken, sosyal medya kullanıcılarının diğer kısmı ise Hakan Sabancı’nın çapkınlığına devam edeceğini ve rahat durmayacağını iddia ediyor. Bugün ise Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın yeni görüntüleri ortaya çıktı, güzel oyuncunun sevgilisi Hakan Sabancı’ya sarılmış olması sosyal medya kullanıcıları tarafından “Hande, Hakan’a çok aşık” yorumlarının yapılmasına neden oluyor.

Sarmaş Dolaş Görüntülendiler

Çiftimizle ilgili her yeni gelişme sonrası Instagram magazin takipçileri bu durumda tartışmaya başlıyor. Yaklaşık 6 aydır birlikte olan çiftimiz, uzun süre Instagram’dan takipleşmemişti hatta storylerde ya da post gönderilerinde birbirleriyle ilgili paylaşımlar da yapmaktan hala oldukça uzaklar! Son olarak İtalya ve Yunanistan’da arkadaşlarıyla eğlenceli bir tatilin tadını çıkartan çiftimiz şimdilerde İstanbul’a döndü. Ancak İtalya tatilinin ardından Hakan Sabancı’nın İstanbul’a tek başına dönmesi soru işaretlerine neden olmuştu. Hatta Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programında bomba bir iddia ortaya atıldı. Programda bir Instagram kullanıcısının ihbarı üzerine Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’i aldattığı söylenmeye başladı.

blank

Bu iddianın doğru olup olmadığını bilmiyoruz elbette ancak çiftimiz ilişkileri dolu dizgin devam ediyor. Bugün ortaya çıkan yeni fotoğraflar sosyal medyaya yayılınca ortalık karıştı. Güzel oyuncunun sevgilisi Hakan Sabancı’ya sarılmış olması sosyal medya kullanıcıları tarafından “Hande, Hakan’a çok aşık” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz