Mustafa Sandal, Rapçi Uzi’yle Yaşadığı Tartışmaya Son Noktayı Koydu!

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2023

Mustafa Sandal, Rapçi Uzi’yle Yaşadığı Tartışmaya Son Noktayı Koydu!

Geçtiğimiz hafta rapçi Uzi ve Mustafa Sandal arasında gerginlik yaşanmış ve bu gerginlik Instagram’a kadar yansımıştı. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen ‘Ağrı Dağı Müzik Festivali’nde stadyumdaki sahneye çıkan Mustafa Sandal, Zara ve Kadr, binlerce kişiye şarkılarını söyledi. Konseri katılması planlanan rapçi Uzi ise konserde yer almamıştı. Bu durumun üstüne Uzi Instagram’dan açıklama yaparak Mustafa Sandal’dan sonra çıkmak istemediğini dile getirmişti. Mustafa Sandal, Uzi’ye yanıt verdiğinde ise sosyal medya kullanıcıları Mustafa Sandal’ın yanında yer aldı. Son olarak Posta’ya röportaj veren Mustafa Sandal, tartışmaya son noktayı koydu.

Mustafa Sandal Tartışmaya Son Noktayı Koydu!

Uzi’nin açıklamaları şu şekildeydi; “Birazdan bize kesilmiş ekonomi biletlerini paylaşacağım kabul etmiş miyiz etmemiş miyiz. Benim önüme Mustafa Sandal’ı çıkaramazsın hele hatır gönülle, aman adam yaşlı, aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023, kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada. Değerli Mustafa Sandal’ı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye çıkmak istiyor diye!”

Mustafa Sandal ise Uzi’ye yanıt vermekten geri durmadı., “Sevgili Uzi kardeşim. Kayıtlara geçen; senin okuduğun ve başka sanatçıların okuduğu 150 adet “hit” olmuş eserin olduğunda, Avrupa’da ödüller aldığında ve 30 yıl sonra da on binlerce kişi seni alkışladığında tekrar konuşuruz. Şarkılarını beğeniyorum, umarım başarırsın. Şöyle bir tweetlere baktım da cevap vermeme gerek kalmamış, en iyi cevabı her zaman halk verir, vermiş de… Bu arada beni konser öncesi arasaydın benden sonra çıkmana müsaade eder destek olurdum. Genç yetenekler başımızın tacıdır. Alkışın ve ışığın bol olsun, kariyerinde başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

blank

Ardından Mustafa Sandal Posta’ya verdiği röportajda şu sözleri söyleyerek tartışmaya son noktayı koydu; “Bir meslektaşımla ilgili olumsuz yorumda bulunmayı asla tercih etmem. En büyük güç halktır, halk yorumunu yapar ve ben ancak o yorumun önünde saygıyla eğilirim. Milyonlarca kişi yorumunu yapmış. Ben de önlerinde saygıyla eğildim. Kemal abinin (Sunal) bir lafı vardır kulağıma küpedir, ‘Ben halkın sanatçısıyım sırtımı halka dayamışım’ diye. Altına imzamı atarım.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz