Ünlü Oyuncu Enis Arıkan, Evine Gelip Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere Sitem Etti: “Donlayım, Çıplağım Gelmeyin Artık…”

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2023

Ünlü Oyuncu Enis Arıkan, Evine Gelip Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere Sitem Etti: “Donlayım, Çıplağım Gelmeyin Artık…”

Son dönemin popüler isimlerinden biri de Enis Arıkan! Hem Ezgi Mola ile dostluğu hem sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Enis Arıkan, oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak Camdaki Kız dizisinde rol alan ünlü oyuncu, ilk kez komedi dışında farklı bir rol ile sevenlerinin karşısına çıktı. Camdaki Kız’ın final yapmasının ardından Enis Arıkan, soluğu Alaçatı’da aldı. Her yıl yaz tatilini Alaçatı’da geçiren ünlü oyuncu, Instagram hesabından tatil paylaşımları yaparken evine gelip fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarına sitem etti.

Enis Arıkan Hayranlarına İsyan Etti!

Alaçatı’da tatiline devam eden Enis Arıkan, fotoğraf çekmek için evine gelen hayranlarını geri çevirdiğini söyleyerek evine gelmemelerini söyledi; “Ayıp ya! Tamam tatlıyız çok şekeriz. Zıkkımın dibi istemiyorum evimde sizi istemiyorum. Donlayım, çıplağım gelmeyin artık…

Videoda Arıkan, “Tam çok taze olmuşken söyleyeyim; lütfen Alaçatı’daki evime gelmeyin kardeşim… Gelip kapımı çalmayın. Çok ayıp bir şey bu tanımadığınız insanın kapısını çalıp ‘Fotoğraf çektirmek çektirebilir miyiz?’ diyemezsiniz. Yıllar evvel de yatak odamdan bir herif çıkmıştı. Buyurun beyefendi dediğimde ‘fotoğraf istiyorum’ demişti. Yemin ediyorum size daha yıldık gelmeyin kardeşim… Ayıp ya! Tamam tatlıyız çok şekeriz. Zıkkımın dibi istemiyorum evimde sizi istemiyorum. Donlayım, çıplağım gelmeyin artık… Kameralardan görüyorum fotoğraf için geldiklerini… Yanımda kişileri gönderirim. Onlar da güle güle diyorlar… Koskoca insanlar geliyorlar sonra arkalarına baka baka gidiyorlar. Gidişleri de üzüyor beni… Neyim ben? Madame tussaud Müzesi’ndeki balmumu heykel miyim de öyle ziyarete geliyorsunuz? Tanımadığım insanı sevmem, gelmeyin kapıma…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz