Aşkların En Güzeli Dizisi Oyuncuları Kimler?

admin

FOX

23 Aralık 2015

Aşkların En Güzeli Dizisi Oyuncuları Kimler?

TV8 ekranlarında farklı dizi projesi denemeleri devam ediyor. Son olarak Maral adlı diziyi ekranlara getirerek büyük bir başarı elde eden TV8 kanalı yeni sezonda da yeni bir dizi projesi ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene Acun Ilıcalı tarafından satın alınan kanalın başarısı giderek yükselmeye devam ediyor.

Yeni yayınlanmaya başlanacak olan Aşkların En Güzeli dizisi ise günlük bir dizi olarak ekranlara gelecek. Ancak dizinin başarı oranlarına göre dizi haftalık olarak da yayınlanabilecek. Dizi Adana’dan Ankara’ya taşınmış olan Güneş ailesini ve birbirleri ile olan mücadelelerini anlatacak.

Ünlü ve Genç Oyuncular Bir Arada

Deniz Yıldızı, Beni Affet ve Unutma Beni gibi başarılı dizilerin yapımcısı olan MGA yapım şirketi tarafından düzenlenen bu yeni projedeki oyuncular ise oldukça ilgi çekici. Türk dizi izleyicilerinin yakından tanıdığı pek çok isim TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Aşkların En Güzeli dizisinde yer alacak.

Hakan Latifoğlu, Cemre Burcu Tosun, Ümit Beste Kargın ve Ayberk Yılmaz’ın başrollerini paylaşacağı yeni dizi projesinde ayrıca Pelin Dikmenoğlu, Şahin Ergüney, Münir Canar, Ebru Uysal, Ezgi Aytaç, Serkan Melikoğlu ve Serkan Ekşioğlu gibi ünlü ve genç isimler yer alacak.

Adana’dan Ankara’ya yerleşen bir ailenin yaşayacağı tüm olayları konu alacak olan dizinin TV8 ekranlarında başarılı reyting oranları yakalaması bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz