Eda Özerkan ve Timur Acar Evleniyor!

admin

Haberler

23 Aralık 2015

Eda Özerkan ve Timur Acar Evleniyor!

Kertenkele dizisi ile tanıdığımız Eda Özerkan ve Timur Acar arasındaki aşk dizi setinde başlayıp nikah masasında bitmek üzere. İkilinin aralarında kestikleri söz ve yakın zamanda kıyacakları nikah ile evlilik tamamen kesinleşmiş durumda. Eda Özerkan’ın paylaştığı fotoğraflarda da sevgilisi ile olan aşkları ortaya çıktı.

Başrollerde yer alan ünlü oyuncular Eda Özerkan ve Timur Acar, dizide de birbirine aşık olan iki genci canlandırıyorlardı. Gerçek hayatta da nişanlanacaklarını duyuran ikili hayranlarını oldukça mutlu etti. Sosyal medya hesabında duygusal bir açıklama ile sevgilisiyle birlikte fotoğraflarını yayınlayan Eda Özerkan, Timur Acar’a duyduğu aşkı hayranları ile paylaştı.

Nikah masasına oturmak için gün sayan Eda Özerkan ve Timur Acar çiftinin yayınladıkları fotoğraf ise Instagram platformunda beğeni rekorları kırdı.

Eda Özerkan Kimdir?

Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra resim ve dans eğitimi alan Eda Özerkan, 2002 yılında Beyaz Show programındaki Ejder’in İnci Taneleri arasında yer alıyordu. 2003 yılında Kral TV’de VJ olan ünlü oyuncu 2007 yılında Ekol Drama’da oyunculuk eğitimlerine başlamıştı.

Timur Acar Kimdir?

Almanya’da çocukluk dönemini geçiren Timur Acar, 17 Ağustos 1999 tarihindeki depremden sonra ailesinin memleketi Sakarya’nın Karasu ilçesine yerleşmişti. Gürcü asıllı olan oyuncunun kökeni ise Batum’a dayanıyor. Akasya Durağı, Avrupa Yakası gibi dizilerde gördüğümüz oyuncu son olarak Kertenkele dizisi ile karşımıza geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz