Star TV’nin Yeni Dizisi Gecenin Kraliçesi

admin

Star TV

23 Aralık 2015

Star TV’nin Yeni Dizisi Gecenin Kraliçesi

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerde alacağı Gecenin Kraliçesi dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Uzun süredir hazırlık çalışmaları süren dizi ile ilgili bugüne kadar pek çok farklı dedikodu ortaya çıkmıştı. Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı dizide Mehmet Aslantuğ’un da yer alacağı konuşulmuş ancak anlaşmazlıklardan sonra bu oyuncunun yerine Uğur Polat dahil edilmişti.

Geçtiğimiz ay Fransa’nın Grass kasabasında çekimlerine başlanan dizinin iddialı başrolleri arasında Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Deniz Celiloğlu ve Şevval Sam yer alıyor.

03 Medya tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin çalışmaları uzun süredir devam ediyordu. Birtakım anlaşmazlıklar ile sürekli ertelenen Gecenin Kraliçesi adlı dizi nihayet kesinliğe kavuştu. Dizinin ilk senaristleri arasında yer alan Kerem Deren ise diziden ayrıldığını kısa bir süre önce açıklamıştı.

Gecenin Kraliçesi Konusu

Meryem Uzerli, babası Türk olan ve annesi de Fransız olan bir kızın hayatını canlandırıyor. Parfüm dükkanı işleten Uzerli, iki aşk arasında kalan Şirin adlı bir karakteri canlandıracak. Arkadaşı öldürüldükten sonra 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü işadamı Aziz ise giderek Şirin’e yakınlaşmaya başlar. Fakat oldukça tehlikeli olan bu adam Şirin’in başına türlü işler açmak üzeredir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz