Asla Vazgeçmem 34. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Asla Vazgeçmem 34. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Asla Vazgeçmem dizisi 34. bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Show TV’nin en başarılı dizileri arasında yer alan Asla Vazgeçmem dizisinin bu bölümünde planları altüst olan İclal’in neler yapacağı ortaya çıkacak.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün yaptığı Asla Vazgeçmem dizisinin senaryosu Sırma Yanık ve Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor. Hırçın bir karakteri olan Yiğit Kozan ve aşka da inanmayan bu adama aşık olan iki kadının hikayesini işleyen dizide yıllarca süren derin bir uykudan uyanmakta olan çocuğun annesi de yer alıyor.

Yeni yayınlanan fragmana bakıldığı zaman 34. bölümde planları tutmayan İclal’in yeni planlar ile tekrar ayağa kalkacağı gözüküyor. Diğer yandan İclal, Nur ve Sevda’nın ruhundaki yaralar ise giderek artmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz bölümde Mert’in elinden kurtulmayı başararak Nur’un kapısına gelen İclal, bu kez duygu sömürüsü yaparak Nur’u Yiğit’ten uzaklaştırmaya çalışmıştı. Herhangi bir hatası olmamasına rağmen çocuklarını düşündüğü için bu acıyı çeken Nur ise Kerem ile birlikte yürüttüğü oyunu daha da hızlandırmak istemiştir.

Karnında taşıdığı Cahit’in bebeği ile Kozan Çiftliği’ne geri gelen Elmas’ın en büyük hayali ise gerçekleşmiştir. İclal’i ise 34. bölümde farklı sürprizler karşılayacaktır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz