Kurtlar Vadisi Pusu 280. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 280. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının fenomeni haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni hafta ile birlikte Perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek. 13. sezonu ile ekranlara devam edecek olan ve uzun yıllardır reyting sıralamalarında liderliği üstlenen Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Ertan Saban gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 21 Ocak 2016 Perşembe akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümünde geçtiğimiz hafta Yusuf, Büyük Konsey’den aldığı emir doğrultusunda Polat Alemdar’a büyük bir pusu kurarak tetiği çekmek üzereyken bölüm bitirilmişti.

Hayatındaki en zor karar ile karşı karşıya kalan Yusuf o andan itibaren beklemediği olaylara karşı kendisini hazır bir şekilde tutmaktadır. Hamle sırası ise artık Polat Alemdar’a geçmiştir. Polat, vicdanı ile hareket ederek rehberini doğru seçmesi gerektiğini Yusuf’a söyleyerek ona inanılmaz bir ders vermek üzeredir.

Zeynep ise oğlu olan Yusuf’u koruyabilmek için Polat Alemdar’a Yusuf’a dokunmaması için Gölge’yi vermeyi teklif edecektir. Fakat Zeynep’in asıl niyeti aslında hiç gözüktüğü gibi değildir. Heyecan dolu 280. bölümü ile yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu’yu sakın kaçırmayın. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz