Eve Dönüş Yeni Bölümünde Önemli Gelişmeler

19 Ocak 2016
Eve Dönüş Yeni Bölümünde Önemli Gelişmeler

ATV ekranlarının büyük bir heyecan ile takip edilen dizisi Eve Dönüş, her bölümünde verdiği sosyal mesajları ile sorunlara değinmeye devam ediyor. Başrollerde yer alan Dilşad Çelebi’nin ‘Leyla’ adlı karakteri canlandırdığı dizide, oğlunun üvey annesi tarafından şiddet gördüğünü öğrenen bir annenin verdiği mücadele işleniyor.

Eve Dönüş dizisinde Leyla Kırşan’ın canlandırdığı Elif karakterinin gördüğü şiddet artık annenin sabrının taşmasına sebep olmaktadır. Canan, ufak çocuğa uyguladığı şiddet yüzünden akıl hastanesine yatırılacaktır.

Üvey anne şiddetini tüm Türkiye ile paylaşan Eve Dönüş dizisi toplumumuzu derinden etkileyen bu tür olayları başarılı ve heyecanlı bir şekilde işliyor. Merakla beklenen 15. bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyada paylaşım rekorları kıran dizinin son bölümünde olaylar iyice karışmaya başlayacak.

Canan’ı Elif’in kaçırmasından sonra çılgına dönen Leyla, Yusuf ile birlikte çaresiz bir şekilde kızını arar. Kürşat ise Leyla’nın Canan’a yaptırdığı işkenceleri artık öğrenmiştir. Bu olayların sorumlusu olarak ise Leyla görülmektedir.

Leyla’nın Pınar olduğunu anlayan Oflaz ise şantaj yapmaya başlar. Vedat’ın emirleri ile Oflaz, Leyla’dan Kürşat’ı öldürmesini isteyecektir. Eğer bu isteğini yapmaz ise Oflaz, Leyla’nın Pınar olduğunu Yusuf’a açıklayacaktır. Hacer ise başına gelen tüm olaylardan Leyla’yı sorumlu tutmaktadır. Yusuf, Leyla uğruna annesini de karşısına almaya hazırdır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz