Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Erhan Ufak gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun 283. bölümünde izleyenleri heyecan dolu anlar bekliyor. 11 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölüm fragmanına ve diğer detaylarına gelin birlikte bakalım.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün sonlarında Gölge’yi öldürmek üzereyken uçurumdan yuvarlanan Polat Alemdar’ın vurulup vurulmadığı büyük bir merak konusu olmuştur. Gölge ve adamları uçurumdan düşen Polat’ı aramaya başlarlar. Ancak Polat’a ulaşabilen kimse olmaz. Ariel, Polat’ın ölme ihtimalini de göz önünde bulundurarak onu aramaktan vazgeçer.

Polat Alemdar’ın hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolması artık düşmanlarının ondan kurtulduğu yönünde düşüncelere kapılmasına yol açar. Polat’ın sevenleri ise tüm güçleriyle Polat’a ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Komutan Yasin ve Pusat’ın ise Polat Alemdar’ın başına gelenlerden henüz haberi yoktur. Aldıkları talimatlar doğrultusunda Irak’a giden ikili karşılarında Gölge’yi görünce ortaya çıkan büyük çatışmada Siyah Sancak ekibi büyük bir darbe alır. Polat’ı vurduğu düşünülen Yusuf ise babasının yardımları ile yurtdışına kaçma planları yapmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz