Asla Vazgeçmem 46. Bölümünde Yiğit Kurtulacak mı?

admin

Show TV

13 Nisan 2016

Asla Vazgeçmem 46. Bölümünde Yiğit Kurtulacak mı?

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen Asla Vazgeçmem dizisinin başrollerinde yakından tanıdığımız Tolgahan Sayışman, Tugay Mercan, Ümüt Yesin ve Yağızkan Dikmen gibi ünlü simler yer alıyor. Son bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitleyen dizinin 46. bölümü Perşembe akşamı saat 20:00’da Show TV ekranlarında olacak.

Asla Vazgeçmem dizisinin 46. bölümünde İclal ve Nur’un belirsiz kişiler tarafından kaçırıldığını öğrenen Yiğit, öfkesini kontrol edemeyecek noktaya gelir. Bir an önce bu olayı kimin yaptığını öğrenmek isteyen Yiğit, İclal ve Nur’u bu kişilerin elinden kurtarmanın kolay olmadığını anlamıştır.

Uzun süredir Fatih’in gerçek kimliğini öğrenmek isteyen Yiğit, kaçırılma olayında Fatih ile birlikte hareket etmeye ve yeni planlar yapmaya başlar. Ancak diğer kişileri paniğe sokmamak için son derece gizli planlar yapmak zorunda kalan Yiğit zorluk yaşamaya başlar.

İclal ve Nur’un sık sık kavga etmeleri kaçırıldıkları yerde onların başına bela olacaktır. Cahit’in haberi olmadan ufak bir kız çocuğunu evlatlık alarak evine geri dönmeyi hedefleyen Nazan, bir anda karşısında Cahit’i bulunca zorlu bir sürece girecektir. Yiğit ise İclal ve Nur’a yaklaştıkça hayatının kararını vermeye doğru ilerlemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz