Kara Sevda 26. Bölümünde Nihan Yaşam Mücadelesi Veriyor

admin

Star TV

12 Nisan 2016

Kara Sevda 26. Bölümünde Nihan Yaşam Mücadelesi Veriyor

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerinde yer aldığı Kara Sevda dizisinin büyük bir merakla beklenen 26. yeni bölümüne ait fragman yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümde Nihan karakterinin kendisini bir apartman boşluğuna bırakması hayatını tehlikeye atmasına yol açmıştı. Final anında Kemal’den ayrılmak istemeyen Nihan’ın böyle bir yol seçmesi izleyen herkesi üzmüştü.

Büyük bir aşk ile birbirlerini seven ikilinin bu şekilde ayrılması ise Emir ve Asu’nun düzenlediği kötü planlar sebebiyle olmuştu. Dizinin 13 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak 26. bölümünde ise Nihan’ın akıbetinin ne olacağı henüz bilinmiyor.

Nihan’ın verdiği büyük yaşam mücadelesi artık Emir ile Asu’nun da canını sıkmaya başlamıştır. İkilinin ayrılmasına sebep olan Emir ile Asu vicdan azabına dayanamayıp hastaneye koşarlar. Nihan’ı karşılarında bu şekilde gören ikili Kemal’e yaptıkları kötü planları açıklama kararı alırlar.

Çaresiz bir şekilde Nihan’ın başında bekleyen grup Nihan ve Kemal’in yasak aşk yaşadığına dair ortalığa yayılan haberler ile daha da dibe vururlar. Nihan’ın intihar etmediğine yönelik basında yer alan haberler ise bardağı taşıran son damla olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz