Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Fragmanı Yine Nefesleri Kesti!

admin

Kanal D

13 Nisan 2016

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Fragmanı Yine Nefesleri Kesti!

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 291. yeni bölümü heyecan dolu sahneler ile ekranlara geliyor. Yayına başladığı ilk tarihten bu yana Türk televizyonlarının en popüler dizisi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu’nun 291. bölüm fragmanı izleyen herkesi heyecanlandırmayı başardı. Necati Şaşmaz, Erhan Ufak, Defne Samyeli ve Cahit Kayaoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü 14 Nisan Perşembe akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yeni bölümü büyük bir öneme sahip olan stratejik bir operasyon ile açılacak. Fakat Gölge’nin olaylara dahil olması bütün planların bozulmasına sebebiyet verecek. Evin ateş altına alınmasından sonra Polat Alemdar karşı atağa geçmeye başlar.

Altay Hoca ise kendi ekibini toplayarak Polat Alemdar ile yüzleşmeye gider. Yusuf Kuzuzade, Öktem Hoca’dan uzun süredir topladığı bilgileri ve dosyaları Zeynep’e teslim etmek için yola çıkar. Hançer’in orada olmadığını belirten Zeynep, Yusuf’u büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Büyük bir ses getirecek olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 291. bölüm fragmanı şimdiden sosyal medya platformlarında dizinin hayranları tarafından en fazla paylaşılanlar arasına girmiş durumda. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 291. bölümünü sakın kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz