Asla Vazgeçmem 48. Bölümünde Nur’un İlginç Kararı

admin

Show TV

27 Nisan 2016

Asla Vazgeçmem 48. Bölümünde Nur’un İlginç Kararı

Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen Asla Vazgeçmem dizisinin yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcı üstleniyor. Dizinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Ayşegül Günay ve Ümit Yesin gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Heyecanın bir an olsun eksilmediği dizinin yeni bölüm fragmanında ilginç olaylar karşımıza çıkıyor.

Yeni bölümde Fırat, Yiğit'e İclal'e karşı duyduğu aşkı itiraf etmek üzeredir. Yiğit'in bu olaya karşı olan tepkisi ise fazlasıyla öfkeli olacaktır. Fırat'ı artık hayatlarından çıkartmak isteyen ikili emin adımlar ile ilerlerken, Yiğit'in gösterdiği tepki Nur'un rahatsız olmasına yol açacaktır.

İclal tüm ısrarlara rağmen Fırat'ın kendi hislerinden habersiz olduğunu Yiğit'e anlatacaktır. Yiğit ve Nur arasındaki büyük kıskançlık krizlerinden yararlanmak isteyen İclal, amacına ulaşacaktır. Yağmur ile yakınlık kurmaya başlayan Emin'in başı ise Yağmur'un eski sevgilisi tarafından büyük bir belaya girecektir.

Nazan ve Elmas'ın arasındaki büyük kavgaya Cahit'in de karışması ve Nazan'ın tarafını tutması Elmas tarafından katlanılamaz bir durum olacaktır. Yiğit'in ortalıktaki Fatih ve Nur yakınlaşmasını öğrenmesi ise Nur'un artık büyük bir karar alması gerektiğini bizlere gösterecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz