Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölümünde Sürpriz Gelişme!

admin

Kanal D

27 Nisan 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 293. Bölümünde Sürpriz Gelişme!

13 yıl boyunca reyting rekorları kırmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. İnternet üzerinden de en fazla izlenen diziler arasında yer alan ünlü dizi Türkiye dışında yer alan Kuzey Afrika, Balkanlar ve Avrupa'dan da büyük bir hayran kitlesine sahip.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümünde Polat Alemdar nihayet Halil'den hücre olarak kullanılan evin adresini almayı başaracak. Ancak Polat, hücre evine gittiği zaman ilginç bir manzara ile karşılaşacak.

Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin başrollerinde Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Necati Şaşmaz ve Ertan Saban gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yeni bölümü sürpriz gelişmeleri ile Perşembe akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Geçtiğimiz bölümde Gölge tarafından kurulan hain pusuyu son anda engellemeyi başaran Polat Alemdar, Halil'in düştüğü tuzağı bu bölümde ortaya çıkartacak. Halil'den hücre evinin adresini almayı başaran Alemdar, sürpriz gelişmeler ile karşılaşacak.

Türkiye'nin kaderinin belli olacağını söyleyen Yasin Komutan ise silahlarından daha etkili olacak bir operasyon hazırlığı üzerinde çalışarak Polat Alemdar'dan destek isteyecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz