Kara Sevda 28. Bölümünde Kemal Sevdiği Kadını Bulacak mı?

Kara Sevda 28. Bölümünde Kemal Sevdiği Kadını Bulacak mı?

Star TV ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan ve yayınlandığı her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Kara Sevda'ı dizisinin 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda'ının yeni bölümünde Emir, Nihan'ın kendisine dönmesi için büyük bir şantaj oyunu oynuyor ve başarılı olmaya çok yaklaşıyor.

Emir, Nihan'ın karşısına çıkarak bu aşktan vazgeçmediğini Nihan'a göstermek üzeredir. Elindeki tüm kozları oynayan Emir, çaresizlik içerisinde bıraktığı Nihan'ın hayatında derin bir iz bırakmak üzeredir. Nihan artık hayatının seçimini yapmak için şartlanmıştır.

Kemal ise eve geri döndüğü zaman Nihan'ı bulamayacaktır. Nihan'ın yüzünden okunan mutsuzluk onun yokluğunda geçen dakikaların birer yansımasıdır. Mutsuzluğunu ve huzursuzluğunu saklamaya çalışan Nihan, Kemal'in şüphelenmesine engel olamaz.

Aradan büyük bir zaman geçtikten sonra Nihan artık eski esaretine dönmek için Kemal'in karşısına daha büyük bir inanç ve güvenle çıkmıştır. Yıkılması artık imkansız gibi duran Nihan'ın Kemal'e karşı ne gibi bir karar vereceği dizinin yeni bölümünde büyük bir merak konusu olmaya başlamıştır.

Kara Sevda'nın 28. yeni bölümünü 27 Nisan Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz