Asla Vazgeçmem 55. Bölümünde Fikret Köşeye Sıkışıyor

15 Haziran 2016
Asla Vazgeçmem 55. Bölümünde Fikret Köşeye Sıkışıyor

Tolgahan Sayışman ve Amine Güle’nin başrollerinde yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisi reyting listelerinde yine en üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Gold Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizide sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Asla Vazgeçmem dizisinin 55. yeni bölümünde Mert’in doğum gününde gelen mesajın karışıklığının çözülmesi için Fatih’ten haber bekleyen Nur ile Yiğit, bu olay çözülene kadar birbirleriyle konuşmama kararı alıyorlar.

Fikret’in büyük oyunlarını çözmeye başlayan Fatih ise, Fikret’in hayatından çıkması için ona sadece iki gün süre tanımaktadır. Fakat Fikret pes etmek istememektedir. İclal’in gizli saklı bir şekilde Fırat ile görüştüğünü de öğrenen Aytül, artık bu olayları tamamen temizleyebilmek için büyük oyununu oynayabilmek için Yiğit’e gider.

Yağmur’un canını yakmak için Emin’e yakın davranmaya devam eden Yaren ise Emin’in kafasını karıştırmaktan başka bir şey yapmayacaktır. Fatih’in Nur’a olan ilgisini fark etmeye başlayan Fikret ise bu kez olaylardan sıyrılabilmek için abisinin ilgisini kullanmayı tercih edecektir.

Karmaşık olayların yaşanacağı Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölümü yarın akşam 21:00’da Show TV ekranlarında izleyebilirsiniz. Sürpriz olayların yaşanacağı dizinin sezon finalinin ise bir süre daha yapılmayacağı söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz