İnadına Aşk Dizisi Final mi Yapıyor?

İnadına Aşk Dizisi Final mi Yapıyor?

Geçtiğimiz yılın reyting rekorları kırmayı başaran dizisi İnadına Aşk, bu yıl reyting sonuçlarında bir türlü istediği başarılı reyting sonuçlarına ulaşamadı. İnadına Aşk dizisinin yayın hayatına ise son verileceği haberi bugün ortaya çıktı. Peki İnadına Aşk dizisi neden yayından kaldırılıyor?

Yayın hayatına büyük beklentiler ile başlayan İnadına Aşk dizisinin Çarşamba gününe alınmasından sonra reyting sıralamalarında büyük düşüş yaşadığı söyleniyor. Bu düşüş ise dizinin sonunu getirmiş durumda.

Yeni Projeler Yolda

Dizinin yapımcılarından ve yönetmenlerinden olan Osman Sınav, dizinin artık eski tadını vermediğini ve başarılı sonuçlardan sonra projeyi zirvede bırakmaları gerektiğini söyledi. Osman Sınav, ‘Diziyi başarısız devam ettiği sürece devam ettirmenin bir anlamı yok. Projemizi tadında bırakarak insanların akıllarında hoş birer anı bırakmak daha mantıklı.’ şeklinde açıklama yaptı.

Can Yaman, Nilay Duru, Elvin Levinler ve Bilge Şen gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayından kaldırılacak olması ünlü oyuncuların yeni projeler ile ekranlara gelecek olması durumunu da meydana getirecek. Gelen yeni dedikodulara göre dizideki oyuncular bu yaz sezonunda yeni dizi projeleri ile hayranlarının karşısına çıkmaya devam edecekler.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz