Asla Vazgeçmem Yeni Bölümünde Nur ile İclal Karşı Karşıya

admin

Show TV

3 Şubat 2016

Asla Vazgeçmem Yeni Bölümünde Nur ile İclal Karşı Karşıya

Show TV ekranlarında yayınlanan her yeni bölümü ile duygu yüklü anlar yaşatmayı başaran Asla Vazgeçmem dizisinin 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yiğit ile İclal artık evlenmenin eşiğine gelecekler. Evlilik olayından habersiz olan Nur ise bu haberi aldığı andan itibaren rahatsız olmaya başlar. Düğünün yapılmasını istemeyen Nur, İclal’in karşısına çıkmaya hazırdır.

4 Şubat Perşembe akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Asla Vazgeçmem dizisinin yeni bölüm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Kerem ve İclal kafede konuşurken Nur tarafından yakalanırlar. Nur gördükleri karşısında fazlasıyla şaşırmıştır. Kerem ise İclal’in kendisinden yardım istediğini ve bu yüzden görüştüklerini söyleyerek Nur’u sakinleştirmeye çalışır. Yiğit’in hastaneye yetiştirdiği Hazal’ın durumu giderek ciddileşmeye başlar.

Yiğit, Hazal’ı bu hale getiren kişinin kim olduğunu düşünmeye başlar. Aklına aniden geçmişte yaşanan bir olayın gelmesi ile birlikte artık Yiğit’in şüphelendiği kişi Kerem olmuştur. Yiğit bu sebepten dolayı artık Nur için de endişelenmeye başlar. Bu durumlardan haberi olan Cahit ise elindeki mücevherleri geri iade etmek bahanesi ile Nazan’ı tekrar görmeye gelir. İkilinin bir araya gelmesi oldukça gergin bir havanın ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz