Kurtlar Vadisi Pusu 282. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Kanal D

3 Şubat 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 282. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında yerini almayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 13 yıldır yayınlanmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilk günkü gibi izlenen dizinin yeni bölümleri de izleyenlerden geçer not almayı başarıyor. Dizide her hafta yükselmeye devam eden aksiyon dolu sahneler milyonlarca izleyicinin ekranları başına kilitlenmesini sağlıyor.

Geçtiğimiz haftalarda nefes kesici bir sahne ile bölüm finali yapan Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölüm fragmanında Polat Alemdar’ın bulunmaması ise dikkat çekti. Efsane dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde de Polat Alemdar karakterinin yer almaması büyük tepki çekmişti. Yayınlanan 282. bölüm fragmanında da Polat Alemdar’ın gözükmemesi akıllara Polat’ın ölebileceği sorularını getirdi.

Gölge ile anlaşma yapmak isteyen Zeynep, Polat Alemdar’ı Gölge’ye teslim etmişti. Planlardan hiçbir şekilde haberi olmayan Polat ise randevulaştıkları yere gittiği zaman karşısında Gölge’yi görerek şaşırmıştı. Polat Alemdar’ın etrafını saran Gölge’nin adamları Polat’ı rehin alır ve gözden kaybolmak isterler.

Yusuf ise hayatının en önemli sınavlarından birisi ile karşı karşıya kalmıştır. Yusuf’un Polat’ın hayatını değiştirecek o büyük hamlesini yapmasını artık herkes sabırsız bir şekilde beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz