Aslı Bekiroğlu Hakkında Şok Eden Gerçek: “Her gece yatmadan önce…”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Aslı Bekiroğlu Hakkında Şok Eden Gerçek: “Her gece yatmadan önce…”

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu kendisi hakkında tuhaf bir gerçeği açıkladı. Bekiroğlu’nun güzel bir gün geçirmek için yaptığı şeye çok şaşıracaksınız!

Aslı Bekiroğlu

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, Women’s Shine dergisinin kasım ayı sayısı için bir röportaj verdi. “Cesaret sezonu” başlığıyla derginin kapak kızı olan Aslı Bekiroğlu, gerçekten de cesur davrandı! Ünlü oyuncu hiç çekinmeden en ilginç takıntısını açıkladı ve hayranlarını şok etti.

Günü Güzel Geçsin Diye Neler Yapıyor?

Aslı Bekiroğlu

Belli ki Aslı Bekiroğlu da totem yapmaya ve güzel enerjiye inanan insanlardan. Çünkü güzel oyuncu, her gece yatmadan önce yastığının diğer tarafını çevirip öpüyormuş! Bu hareketi yapınca gününün güzel geçtiğini düşünen oyuncu zamanla bunu bir takıntıya dönüştürmüş.

“Kafamı da yemem herhalde!”

Aslı Bekiroğlu’nun tuhaf takıntıları olduğu daha önce de biliniyordu. Tırnaklarını -hatta kendi deyimiyle ellerini- yeme alışkanlığını senelerce bırakmaya çalışan Bekiroğlu, sonunda komik bir yöntem buldu!

Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu, tırnaklarına rengarenk ojeler sürerek bu işin üstesinden gelmeyi denedi. Tırnaklarının yeni halini takipçileriyle paylaşan oyuncu, “Ellеrimе kafamın içindеkilеri vе ruhumu çizdirdim ki, ‘kafamı yеmеm hеrhaldе’ dеdim” diyerek bu esprili yöntemi anlattı. Saçma sapan ve düşük bir cümle kurduğunu fark eden oyuncu, “TDK sorumluları gеlir şimdi” diyerek takipçilerini güldürdü.

Ancak bütün bu komik yöntemler ve mesajlar tırnak yeme takıntısını aşmasını sağladı mı, bilmiyoruz!

Bugünlerde Neler Yapıyor?

Aslı Bekiroğlu

Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz şubat ayında iCloud hesabı hacklendikten ve fotoğrafları internete sızdırıldıktan sonra oyunculuğa bir süre ara verdi. “Artık hayata farklı bir yerden bakıyorum” diyen oyuncu, bu olaydan sonra siber zorbalığa karşı kampanyaların yüzü oldu. Kariyerine şu an reklam anlaşmalarıyla devam eden Bekiroğlu, röportajda yer alacağı yeni projeler hakkında bir açıklama yapmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz