Pop Müziğin Asi Yıldızı İrem Derici’nin Kavga Ettiği Ünlüler Listesi Oldukça Kabarık! Kimler Yok ki…

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Pop Müziğin Asi Yıldızı İrem Derici’nin Kavga Ettiği Ünlüler Listesi Oldukça Kabarık! Kimler Yok ki…

İrem Derici, hayatımıza “O Ses Türkiye” yarışması ile giren ve yarışmada başarısız olduğu halde sonrasında yaptığı şarkıları milyonlarca kez dinlenen bir sanatçı. Şarkıları kadar özel hayatı ve sözleri de olay olan İrem Derici, bir ara stres kaynaklı olduğu söylenen epilepsi ve anoreksiya hastalıkları ile de gündeme gelmişti. Türkiye’nin en açık sözlü ve en asi pop yıldızının polemiğe girdiği ünlüler listesi ise epey kabarık.

İki Asi Kraliçe: İrem Derici ve Demet Akalın Kavgası

irem derici ve demet akalın

Demet Akalın’ın katıldığı bir canlı yayın programında, İrem Derici için “Bu kızı hiç sevmiyorum, bence çok saygısız bir insan.” sözlerini sarf etmesiyle olaylar başlamıştı. İrem Derici ise anında sosyal medya hesabından “Sarma bana” yazarak cevap vermişti. İkilinin arasındaki bu atışma ne ilk ne de son oldu. Demet Akalın, en son karantina günlerinde sosyal medyadan fotoğraf paylaşan İrem Derici’ye “Adamlara bu kadar süslenseydin belki kucağında bebeğin olurdu.” diyerek sansasyonel bir yorum bırakmıştı.

Seren Serengil ve Bircan Bali’de İrem Derici’nin Hedefine Girmişti

irem derici ve seren serengil

Ünlü şarkıcı, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin bir zamanlar beraber sunduğu magazin programına ithafen “Boş yapıyorlar” söyleminde bulunmuştu. Bunun üzerine aralarında gelişen polemik büyüdükçe büyümüş ve karşılıklı atışmalarına kadar gitmişti. Seren Serengil “İrem şarkıcı falan değil. Son derece avam ve kalitesiz bir konuşma tarzına sahip.” sözleriyle Derici’nin iyice damarına basmıştı. Bunun üzerine İrem, Seren Serengil hakkında paylaşımlar yapmış ve geçmişte “Evli bir erkekten hoşlanıyorum” dediği haberleri tekrar gün yüzüne çıkarmıştı.

Armağan Çağlayan da İrem Derici’ye İsyan Eden İsimlerden

irem derici ve armağan çağlayan

O sıralar Kanal D kanalının proje sorumlusu olarak görev alan Armağan Çağlayan, “İrem Derici ile Eğlenmene Bak” programı için çekimlerinden önce fenalaşıp hastaneye kaldırılınca çok sinirlenmiş ve İrem’in tamamen kapris yaptığını söylemişti. “Allah ıslah etsin tez vakitte” sözlerini söyleyen Armağan Çağlayan, programın önceki çekimlerinde de birçok problemle karşılaştıklarını dile getirmişti. Armağan Çağlayan yıllar sonra İrem Derici’yi Youtube kanalında yaptığı programa davet etti ve aralarında samimi bir konuşma geçti. İrem, “Sen o zamanlar beni kapris yapıyor sanıyordun ama ben kimseye söylemediğim stres kaynaklı epilepsi nöbetleri geçiriyordum.” demişti.

Işın Karaca’dan İrem Derici’ye Şok İddia!

irem derici ve ışın karaca kavgası

Bilindiği üzere Işın Karaca’nın eşi Sedat Doğan’ın dolandırıcı olduğu ortaya çıkmış ve bunun üzerine hemen boşanmışlardı. Işın Karaca ise katıldığı bir programda; “İrem biz daha boşanmadan Sedat’a evlenme teklifi etmişti” sözleriyle gündeme oturmuştu. İrem Derici ise hemen açıklama yapmış ve “Birileri beni kendisiyle karıştırmış. Bu iftiraya derhal yasal süreci başlatıyorum” demişti.

Youtuber Gökçe Yıldırım’dan da Bir İhanet İddiası!

irem derici-gökçe yıldırım- ataberk özdene

İrem Derici bir dönem Gökçe Yıldırım’ın dansçı sevgilisiyle anılmış ve Ataberk Özdene’nin Gökçe’yi İrem ile aldattığı dilden dile dolanmıştı. Gerçekten de bir dönem ilişki yaşayan ikili, Gökçe ile Ataberk ayrıldıktan kısa bir sonra yollarını ayırmıştı. İrem Derici bu olaydan sonra sevenleri tarafından bile oldukça fazla tepki görmüştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz