Sinem Kobal’ın Korkutan Yeteneği: “Karşımdakini yere sererim!”

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2020

Sinem Kobal’ın Korkutan Yeteneği: “Karşımdakini yere sererim!”

Ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın spora olan merakı herkesin dilinde. Ancak bilmediğimiz şey, Kobal’ın dövüş sporlarına olan yeteneğiymiş!

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu Sinem Kobal sportifliğiyle tanınan biri. Bedenine özen göstermenin önemini her fırsatta vurgulayan oyuncu, sosyal medyada da sık sık spor yaptığı anları paylaşıyor. Spor tutkusu önce salon sporları ve pilatesle başlayan Kobal, bu tutkuyu çok daha öteye taşımayı başardı!

Aslında Böyle Başladı!

Sinem Kobal

Sinem Kobal’ın spor ve dans macerası aslında çocukken baleye gitmesiyle başladı. Bale konusunda 4 yaşında AKM’de sahneye çıkacak kadar başarılı olan Kobal, çocuk oyuncu olarak ekranlara transfer olmasını da bu tecrübesine borçlu! Ünlü oyuncu, sporun yanı sıra dansı da hayatından eksik etmemeye özen gösteriyor.

Baleden Boksa Giden Yolculuk!

Sinem Kobal

Sinem Kobal, salon sporları ve pilatesi hayatından eksik etmese de bir süre sonra bu durumdan sıkıldı. Pilatese hala gönülden bağlı olan oyuncu, salon sporları yerine boks yapmayı tercih etti! Uzun süre boks yapan oyuncu bundan çok keyif aldığını ve herkese tavsiye ettiğini söyledi.

“Bunu başarmak kolay değildi”

Ama Sinem Kobal’ın asıl şaşırtan yanı dövüş sporlarındaki olağanüstü yeteneği. Eğer ünlü oyuncuyu kızdırırsanız sıkı bir kavgaya hazır olun!

Sinem Kobal

Sinem Kobal, 2017’de Birkan Sokullu’yla beraber oynadığı Yüz Yüze dizisindeki karakteri için dövüş sporları öğrendi. “Kondisyona girmek zordu ama ne kadar acı çeksen de bedenin o emeğin karşılığını veriyor” diyen oyuncu, sahiden de bu konuda çok başarılı.

Sinem Kobal

Sinem Kobal, “Acaba becerebilir miyim” diye endişe ederken kısa zamanda karşısındakini yere serecek kıvama gelmiş!

Sıra Atlarda!

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu spor yaparken bir şeyler öğrenmeyi tercih ettiğini ve bu yüzden birçok dalla aynı anda ilgilendiğini söylüyor. Sıradaki hedefi ise ata binmeyi öğrenmek!

Benzer Haberler

İsmail Şener 4 Kasım 2020

Esselamualeykum bacım İnşaELLAH dünya hayatına önem verdiğiniz kadar ahiret hayatınada önem vermenizide öneririm saygılarımla

Yorum Yaz