Kıvanç Tatlıtuğ’un Küçük Oğlu Kurt Efe, Babasının Telefonunu Ele Geçirip Twitter’a Girince Olanlar Oldu!

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2023

Kıvanç Tatlıtuğ’un Küçük Oğlu Kurt Efe, Babasının Telefonunu Ele Geçirip Twitter’a Girince Olanlar Oldu!

Magazin dünyanın en çok takip edilen ve sevilen çiftlerinin başında Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer geliyor. Çiftimiz, 2016 yılında Paris’te nikah masasına oturmuştu. Evlendikleri günden beri birbirlerine aşklarını her daim dile getiren Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un bir de Kurt Efe ismini verdikleri çocukları dünyaya geldi.

Çiftimizin yakın çevresi tarafından babasına benzetilen küçük Kurt Efe’yi geçtiğimiz haftalarda sonunda biz de doğduğundan beri ilk kez gördük! Bodrum Yalıkavak Marina’da ailecek zaman geçiren çiftimiz kameralara takılmıştı. Oldukça hızlı büyümüş olduğunu gördüğümüz Kurt Efe, babasının telefonunu ele geçirip Twitter’da tweet bile atmaya başladı. Tüm Kıvanç Tatlıtuğ’un hesabından atılan tweetler herkesi güldürdü!

Kurt Efe, Babası Kıvanç Tatlıtuğ’un Telefonunu Ele Geçirdi!

Son olarak Kanal D’de yayınlanan Aile dizisiyle karşımıza çıkan Kıvanç Tatlıtuğ’u yıllar sonra ekranlarda görebilmek ünlü oyuncunun sevenleri için büyük bir sevinç kaynağıydı! Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları arasında gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ, hem oyunculuğu hem yakışıklılığı ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Oyunculuğunun yanında aile babası da olan Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’le mutlu evliliklerine devam ediyor. Evliliklerinin meyvesi olarak da Kurt Efe dünyaya geldi. Uzunca bir süre oğullarının yüzünü göstermekten çekinen çiftimiz geçtiğimiz gün Bodrum Yalıkavak Marina’da ailecek zaman geçirirken kameralara takılmıştı. Dün öğlen saatlerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ’un Twitter hesabından bir anda ilginç tweetler atılmaya başlandı.

“İlginç tweet” derken akıllara Yıldız Tilbe tweetleri gelmesin, anlamsız harfler ve gifler Kıvanç Tatlıtuğ’un Twitter hesabından paylaşılmaya başlandı. Yakışıklı oyuncunun sevenleri atılan tweetlere anlam vermeye çalışırken çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. Meğer Kurt Efe, babasının telefonunu ele geçirmiş! Atılan tweetler kısa süre içinde silindi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz