Aslı Enver Bu Kez Dayanamadı: “Evimin adresini nasıl verirsiniz?”

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2020

Aslı Enver Bu Kez Dayanamadı: “Evimin adresini nasıl verirsiniz?”

Aslı Enver hakkında yapılan yalan haberlere daha fazla dayanamadı. Bu sabah Hürriyet’te çıkan haberlere ateş püsküren oyuncu, açık adresi manşetten verildiği için konuyu mahkemeye taşıyacağını açıkladı.

Ünlü oyuncu Aslı Enver, oyunculuktaki başarısı ve yer aldığı projelerin kalitesi kadar aşk haberleriyle de gündemden düşmüyor. Başarılı oyuncu, ünlü popçu Murat Boz’la olan bir dargın bir barışık ilişkisi bittikten sonra sürekli başka birileriyle anıldı. Bu isimlerden en çok tekrarlananı ise basketbolcu Kerem Tunçeri’ydi. Küçük bir flörtleşmeden öteye gitmediği konuşulan bu yakınlaşma hakkında yeni bir haber bu sabah gündeme bomba gibi düştü.

“Gizli gizli buluşuyorlar”

Aslı Enver 2

Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ, Aslı Enver ve Kerem Tunçeri ilişkisinin tüm hızıyla sürdüğünü iddia etti. Üstündağ, bu sabah yayınlanan yazısında Aslı Enver’in sevgilisiyle rahat rahat görüşebilmek için bir ev tuttuğunu ve ikilinin yaz başından beri gizli gizli orada buluştuğunu yazdı. Okuyanları ise haberin kendisinden çok Aslı Enver’in evinin adresine ve fotoğraflarına kadar yer verilmesi şaşırttı.

Aslı Enver: “Bu nasıl bir şiddettir?”

Aslı Enver, Instagram hesabından yaptığı açıklamada yıllardır hakkında çıkan yalan haberlere alıştığını ve çoğuna tepki vermediğini söyledi. Daha dün hakkında asılsız bir iddia yazılmışken bu sabah da başka bir yalan haberle karşılaştığını anlattı.

Aslı Enver'in attığı story

Kerem Tunçeri’yle ilişki yaşadığı haberlerini yalanlayan oyuncu haberdeki asıl skandala işaret etti. Evinin adresi ve fotoğraflarının manşetten verilmesinin adeta hedef gösterme olduğunu söyleyen oyuncu, “Bu nasıl bir şiddettir” diyerek isyan etti. Enver, sınırın aşıldığını ve olayı mahkemeye taşıyacağını da vurguladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz