Burak Özçivit’ten Duygulandıran Cevap: “Yıldız deyince aklıma…”

Aleyna

Haberler

21 Ekim 2020

Burak Özçivit’ten Duygulandıran Cevap: “Yıldız deyince aklıma…”

Kuruluş: Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, reklam yüzü olduğu bir markanın hazırladığı soru-cevap etkinliğine katıldı. Özçivit, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili ilginç detaylar verdi.

Yıllardır televizyon dünyasının en başarılı isimleri arasında yer alan yıldız oyuncu Burak Özçivit, bu sezon Kuruluş: Osman dizisiyle kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Bir başka yıldız oyuncu Fahriye Evcen’le evli olan ve oğulları Karan’la mutluluğunu taçlandıran Özçivit, özel hayatında da en güzel günlerini yaşıyor.

Kuruluş: Osman dizisinin verdiği ekran molasını iyi değerlendiren Burak Özçivit, bu sezon daha çok daha vurucu bir oyunculuk performansı sergiliyor. Osman Bey karakterini adeta ete kemiğe büründüren Özçivit, herkesi ekran başına toplamayı başarıyor.

Burak Özçivit’in Hayatının Yıldızı!

Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğulları Karan

Yıldız oyuncu bir yandan da reklam anlaşmalarına devam ediyor. Reklam yüzü olduğu bir markanın soru-cevap etkinliğine katılan Burak Özçivit, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili soruları samimiyetle cevapladı.

Etkinlikte Özçivit’e bazı sözcükler gösterildi ve o sözcüklerin çağrıştırdığı ilk şeyi söylemesi istendi. Başarı hakkında “hayattaki temel motivasyonumuz” diyen Özçivit, sıra yıldız kelimesine gelince durakladı. Yıldız deyince aklına sadece oğlu Karan’ın geldiğini söyleyen oyuncu, takipçilerini duygulandırdı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Altınyıldız Classics sordu ,ben cevapladım

Burak Özçivit (@burakozcivit)'in paylaştığı bir gönderi ()

Özçivit, her akşam işten geldiğinde oğlu Karan’ı kendisinin uyuttuğunu söyledi. Karan’ı uyutmanın tek yolu ise ona yıldızları göstermekmiş! Karan, her akşam babasıyla bahçeye çıkıp yıldızları izlemeden uyumuyormuş. Ünlü oyuncunun oğlundan bahsederken değişen ses tonu ve bakışları, takipçilerini çok duygulandırdı.

Set Soğuklarından Dert Yandı

Burak Özçivit

Kış deyince akla gelen sıcak kahve, kar vb. klişeleri tiye alan Burak Özçivit, kışın ona çağrıştırdığı ilk şeyin set soğukları olduğunu söyledi. “Donduğumuz anlar” diyerek set soğuklarından dert yanan oyuncu, yazı tercih ettiğini belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz