Aslı Enver İlk Kez Açıkladı! Oynamayı En Çok Özlediği Karakter Özlem’miş!

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Aslı Enver İlk Kez Açıkladı! Oynamayı En Çok Özlediği Karakter Özlem’miş!

Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda ilk kez okuyacağınız bazı detaylar anlattı. Öğrendik ki, Enver’in oynamayı en çok özlediği karakter erken final yapan dizilerinden birinde!

Aslı Enver, bu sezon Babil’in rüya kadrosunun önemli bir parçası olarak ekranda boy gösterdi. İlk sezonunda müthiş bir başarı elde eden Babil, pandemi nedeniyle verdiği arada epey güç kaybetti. Sıra dışı öyküsünü bir kenara bırakıp entrikalar zincirine kapılıp giden dizi, karşısına Kırmızı Oda gelince reytinglerde dibe doğru gitmeye başladı. Böylece, “şampiyonlar ligi” gibi bir kadroya sahip olan Babil için 20. bölümde final kararı alındı.

Babil kadrosu

Babil’in final yapması, Aslı Enver’in kariyeri için şaşırtıcı görünüyor. Çünkü başarılı oyuncu sektörde “tutan proje seçme” konusunda en şanslı isimlerden biri. Ancak ünlü oyuncunun canlandırmayı en sevdiği karakter, tutmayan ender dizilerinden birinde yer alıyor!

“Tadı damağımda kaldı”

Murat Yıldırım ve Aslı Enver

Aslı Enver diziler konusunda istikrarlı bir isim. Kavak Yelleri ile sektöre girdiğinde üniversiteye yeni başlayan bir gençti, Kavak Yelleri bittiğinde çoktan mezun olmuştu, oradan hesap edin! Sonrasında oynadığı Suskunlar da Türkiye’yi sarsan ve uzun süren bir proje oldu, hatta ABD’ye de uyarlandı. Bu proje Aslı Enver’in sadece bir “gençlik dizisi” oyuncusu olmadığını da kanıtlamasını sağladı.

Aslı Enver

Ancak Aslı Enver’in en sevdiği karakter ne ona sektörün kapılarını açan Mine ne de seviye atlamasını sağlayan Ahu! Ünlü oyuncu, en çok Kayıp dizisinde canlandırdığı Özlem karakterini seviyormuş.

Sadece 18 Bölüm Sürdü

Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli

Geçtiğimiz günlerde Marie Claire için verdiği röportajda “En özel, tadı en damağımda kalan karakterim Özlem’dir” diyen oyuncu, bir projenin aniden bitişinin oyuncuları ne kadar üzdüğünü göstermiş oldu. Çünkü 2013’te yayınlanan Kayıp, çoğu polisiye dizinin kaderini yaşadı ve 18. bölümde son buldu.

Aslı Enver

Babil’de canlandırdığı Ayşe karakterinden duyduğu mutluluğu sık sık dile getiren Aslı Enver, eminiz Ayşe’yi de çok özleyecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz