Haluk Levent Annesinin Vasiyetini Yerine Getirmek İçin İlk Adımı Attı! “Annemi Anmak İçin…”

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Haluk Levent Annesinin Vasiyetini Yerine Getirmek İçin İlk Adımı Attı! “Annemi Anmak İçin…”

Haluk Levent, yardımseverliği ve iyi kalpliliği ile herkesin gönlüne taht kurmuş bir sanatçımız. Özellikle son zamanlarda İzmir depremi yaşandıktan sonra yaptığı yardımlar ve gönüllü çalışmalar ile tüm Türkiye’nin takdirini kazanmıştı. Ünlü sanatçı, bu defa 2019 yılında vefat eden annesinin vasiyetini yerine getirmek için kolları sıvadı. İşte, Haluk Levent’in annesinin vasiyeti üzerine yaptığı yeni projeler…

haluk levent annesi

1968 doğumlu ünlü sanatçının annesi yaşlılıktan kaynaklı sebeplerden dolayı vefat etmişti. Haluk Levent, annesine çok bağlıydı ve sağlığında sürekli ilgilenmeye çalışıyordu. Birlikte olan fotoğrafları paylaştıkça beğeni rekoru kırıyordu.

Annesinin Vefatı Üzerine En Büyük İsteğini Yerine Getiriyor

Annesi ölmeden önce Haluk Levent’ten kitap yazmasını ve albüm çıkarmasını istemiş. Bir yılın ardından bu isteği yerine getiren Haluk Levent, hazırlıklara başlamış bile. Kitabının adının “Haydi Canlarım” olacağını açıklayan Haluk Levent, konusu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Albümün Adı “Vasiyet” Olacak

Haluk Levent, henüz konserler olmadığı için albüm çalışmasını biraz askıya almış. Albümünün de en yakın zamanda çıkacağını fakat şu an acele etmediğini söyleyen ünlü sanatçı, önceliğini kitap çalışmasına vermiş gibi gözüküyor. Annesinin sevdiği türkülere yer veren Haluk Levent, “Anadolu Rock tadında bir albüm hazırladım. Albümün ismi de Vasiyet olacak” açıklamasını yaptı. Bu ünlü şarkıcının ilk kitap tecrübesi değil. Daha önce de “Kedi Köprüsü” ve “Moritos’un Düşleri” adında iki kitap yazmıştı.

haluk levent konser

Herkesin Gönlüne Taht Kurmaya Devam Ediyor!

haluk levent izmir depremi

Son olarak Haluk Levent’in İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı’ndan 90 saat sonra kurtarılan bir kediyi sahiplendiği öğrenildi. Tüm yardım çalışmalarında başı çeken Haluk Levent, Türkiye’nin gördüğü en yardımsever sanatçılardan biri. Biz de buradan Haluk Levent’e hem kendi ailesine hem de tüm insanlığa olan vefasından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz