Aslı Enver’e Yeni Dizi Teklifi

16 Temmuz 2016
Aslı Enver’e Yeni Dizi Teklifi

Ünlü ve genç oyuncu Aslı Enver, yeni sezonda ekranlara sultan olarak gelecek. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 2. sezonunda Sultan 4. Murat'ın devrinin başlaması dizinin yapımcı ekibinin de yeni arayışlar içerisine girmesine yol açtı.

Dizinin kastını yeniden düzenlemek isteyen TİMS prodüksiyon şirketi, Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger gibi ünlü oyuncuları dizi kadrosuna dahil ederek dizinin yeni sezonunun daha canlı olmasını sağlamaya çalışıyor.

Sultan Rolünde Olacak

Oyuncu kadrosuna yeni isimleri katmaya devam eden yapım ekibinin bu kez tercih ettiği isim ise Aslı Enver oldu. Kış Güneşi adlı dizinin beklenen başarıları elde etmemesinden sonra yayın hayatına veda etmesi Aslı Enver için de yeni dizi projelerinin başlangıcı anlamına geliyordu.

Bugün gelen yeni haberlere göre ise Aslı Enver yeni Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi bölümlerinde sultan rolünde yol alacak. Teklife oldukça sıcak baktığı ve hatta kabul etmek üzere olduğu söylenen güzel oyuncuyu çok yakında sultan rolü ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde görmeye başlayabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz