Sinem Öztürk Kiralık Aşk Dizisinden Ayrıldı

Sinem Öztürk Kiralık Aşk Dizisinden Ayrıldı

Kiralık Aşk dizisinde herkesi şok edecek yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin yeni sezonunda tekrar Star TV ekranlarında yayınlanacağı söylenen dizide artık Sinem Öztürk yer almayacak. Ani bir karar ile diziden ayrılan oyuncunun hayranları ise bu duruma bir hayli şaşırdılar.

Kiralık Aşk kadrosunda 1 yılı aşkın süredir başarılı bir performans sergileyen Sinem Öztürk, Yasemin karakterini canlandırıyordu. İlk bölümlerde Barış Arduç ve Elçin Sangu tarafından canlandırılan Ömer ve Defne'nin ilişkilerindeki gerilimin artmasına yol açan Yasemin karakteri daha sonraki bölümlerde kendisine has hikayesini yaratmayı başarmıştı.

İki Ayrı Projede Yer Alacak

Giydiği kıyafetler ve takındığı tavırlar ile büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başaran Yasemin karakteri Kiralık Aşk dizisinin en sevilen karakterleri arasında yer alıyordu. Ünlü oyuncunun ani bir karar ile Kiralık Aşk dizisinden ayrılması ise dizi camiasında büyük bir etki yarattı.

Farklı dizi ve film projelerinden teklif alan Sinem Öztürk'ün iki ayrı proje ile birlikte izleyenlerinin karşısına çıkacağı da ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Çetin Tekindor, Altan Erkekli ve Arsen Gürzap gibi oyuncuların yer aldığı yeni bir sinema filminde rol alacak. Sır gibi saklanmakta olan bu yeni film projesinde Sinem Öztürk, önemli bir karaktere hayat verecek.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz