Vatan Haini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Değişiklik

16 Temmuz 2016
Vatan Haini Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Değişiklik

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer alacağı Vatan Haini adlı dizinin çekimleri henüz başlamadan kadrosunda ilk değişiklikler meydana geldi.

Ağustos ayında çekimleri başlatılacak olan dizinin oyuncu kadrosunun şekillenmeye başlaması ise dizinin takipçilerini şimdiden sevindirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Onur Saylak ve Işıl Yücesoy'un dizi kadrosuna katılacağı haberleri de gündeme gelmişti.

Yeni gelen bilgilere göre ise dizinin senaryosunda da birtakım değişiklikler yapıldı. Yapılan bu yeni senaryo değişiklikleri beraberinde oyuncu kadrosunun da değişmesine yol açtı. Gündeme gelen haberlerde senaryo değişikliğinden sonra Işıl Yücesoy'un kadrodan çıkartılacağı söyleniyor.

Miray Daner Onay Almak Üzere

Vatan Haini dizisinde Ergenç'in annesini canlandırması için anlaşma sağlanan Yücesoy ile anlaşmanın iptal edilmesinin sebebinin senaryodaki dominant anne karakterinin yerine daha naif bir anne karakteri eklenmesi olduğunu belirtildi.

Dizide pavyon şarkıcısını canlandırması için Fulya Zenginer ile görüşmelerin sürdüğü söyleniyor. Ancak dizinin yönetmeni olan Taylan Biraderler'in Medcezir dizisindeki performansı ile dikkat çeken Miray Daner ile görüştüğü ve onay vermek üzere olduğu ortaya çıktı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz